Motivatia noastra este dragostea pentru copii.

Scopul asociatiei este de a face ceva pentru copiii proveniti din familiile divortate.

Noi consideram ca fiinta asta gingasa, copilul, nu trebuie sa sufere in nici un fel din cauza prostiilor celor mari.

2% VIITORULUI!

Directionarea a 2% din impozitul pe venit datorat statului se realizeaza foarte usor, prin simpla completare a cererii 230 (privind destinatia sumei reprezentand pana la 2% din impozitul pe venitul anual). Completati cu datele dumneavoastra personale prima parte a documentului si trimiteti cererea la directia locala de finante.

Daca realizati venituri din alte surse pe langa salariu, la declaratia nr. 200 privind veniturile speciale, pe care oricum o depuneti la Administratiile Financiare, descarcati formularul nr. 200.

Bond, tati Bond

Ce face copilul meu ?

Partener

Doneaza